Ford fusion 2009 Automat Zvicra me dogan

Postuar nga: 27 Janar 20:59
Ford fusion viti 2009 kamje Automat E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Motor 1.6 benzin Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult Gjendje perfekte gati per targa

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Fusion
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 671 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook