SHITET TOYOTA YARIS 1.4 Nafte 2006 START/STOP

Postuar nga: 27 Janar 20:48
Shitet Toyota Yaris 2006 START/STOP, 1.4 nafte e sapo ardhur me 155.000 km origjinale FULL EKSTRA Makina disponon: * Kambio manuale * Klima * Komando ne timon * Disqe alumini * Goma gjendje 95% * Xhama elektrik etj Makina ndizet dhe fiket kur pultin e ke ne xhep. E gatshme per cdo prove

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / Yaris
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Blu
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 659 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook