Skoda Fabia 2008

Postuar nga: 27 Dhjetor 18:19
Skoda Fabia Motorr 1.4Benzin Viti 2008 Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster.Cmimi i Duskutueshem.Mundesi Nderrimi 0699972288

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Skoda / Fabia
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 915 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Ford Focus- viti prodhimit 2006 Audi A3 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook