Ford Focus- viti prodhimit 2006

Postuar nga: 27 Dhjetor 18:14
Ford FOCUS Shitet Ford Focus- viti prodhimit 2006 ngjyre gri - kondicioner- kamjo manuale - motorr 1.6 nafte - super ekonomike - xhama plus pasqyrat elektrike - disqe alumini - ne gjendje te shkelqyer - motorrike dhe xhenerike - si dhe kamjo Goma ne gjendje shum te mire - tegjitha sherbimet e bera - nuk ka nevoj per asgje - 176.000 kilometer - e sapo ardhur. tel 0676704400 - Viber - WhatsApp facebook AUTO Vanat Insta Auto Vanat 355676704400

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2490
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 725 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Ford C-Max benzin Skoda Fabia 2008 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook