Fiat 500

Postuar nga: 14 Dhjetor 16:30
Shitet makina ne gjendje shume te mire Te gjitha sherbimet e sapo bera Vaj,Filtra,Ripe faze dhe kiki Bateri dhe Kandele te reje..Makina eshte paronamike super e mire dhe cmimi i konsiderueshem..3900 euro i DISKUTUESHEM 00355699187233

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3900
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Fiat / 500
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 10000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 713 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook