OKAZION!!! Shitet Mazda 5 viti 2007 6+1

Postuar nga: 14 Dhjetor 16:24
Shes Mazda 5 viti 2007 2.0 Diesel sherbime te gjitha te kryera ne gjendje perfekte konsum shume i ulet i karburantit makina ka 7 vende por ne leje eshte 4 1 qe nuk paguan taksa te larta. sensore parkimi dhe kamera xhama te zinj nga fabrika 180000km letra deri ne 30 maj 2020 Cmimi 3099 € 0693050602

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3099
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mazda / 5
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 717 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « TOYOTA YARIS 1.4 NAFT START ESTOP Fiat 500 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook