MERCEDES-BENZ C CLASS 2016.”AMG LINE”FULL OPSION”

Postuar nga: 11 Dhjetor 20:22
✅:MERCEDES BENZ C CLASS “AMG LINE”SUPER FULL ✅:CMIMI.32.000 EURO I DISKUTUSHEM ✅:VITI➡️2016 ✅:KAMBIO➡️AUTMAT TIP TRONIC 9G ✅:KM➡️ 37000 mij,mund ta verifikoni tek Mercedesi” ✅:ME Letra te paguara per ne vit ✅:QYTETI KAVAJE. ✅:CEL:0672041404. ✅:Makina disponon:super e paster goma 100% te rea te sapo vendosura,drita xsenon bixsenon full led para mbrapa,sensor pargimi 360 grad,apsion vet parkim,sendile komosh+grohje,navigator te madh komand ne timon marshe ne timon full led mbrenda, xhama te zi,e shum opsina tjera pa koment “FULL OPSION” ✅:MUND TE NA VIZITONI DHE NE FAQEN TON AUTO.ARSENI ISTAGRAM. AUTO ARSENI

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 32000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 200
 • Viti i prodhimit: 2016
 • Qarku: Kavaje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 35000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 6
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 776 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook