Golf 5 / Look GTI / F1 / 2.0 TDI

Postuar nga: 9 Dhjetor 19:35
• Golf 5 • Viti Dhjetor 2005 • Kambio Automatike • F1 (Marshe ne Timon) • Komanda ne Timon • Klima Automatike 2 Zona • Kilometra Orgjinale Mund Ti Kontrolloni • Xhama te zi para dhe mbrapa • Letrat e sapo prera • Bi Xenon • Disje 17 GTI • Sherbimet te gjitha te kryera 0686278480

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf GTI
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 725 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook