Land Rover Freelander 1.9 tdi mundesi nderrimi

Postuar nga: 6 Dhjetor 17:56
Makina eshte shum e mbajtur dhe ne gjendje perfekte. Konsum shum ekonomik. Sapo i jane bere te gjitha sherbimet, ndrrim vaji, filtrash, ferrotash, etj. Mundesi nderrimi me Touran kambio automatik + diferencen 355686088111

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2998
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Land Rover / Freelander
 • Viti i prodhimit: 2003
 • Qarku: Shkoder
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Blu
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 828 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook