OKAZION ?

Postuar nga: 6 Dhjetor 17:45
Shitet mercedes-benz c-class 220 avangard (anglez)viti 2004 me motor evo te ri, goma te reja , i mbajtur dhe i shpejte ,i vecante ne llojin e tij, letrat i ka deri korrik 2020 0676666066

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 12700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / 220
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 604 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Makina me qera. Toyota me 37.000 KM !!! »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook