SHITET NDROHET CKLAS 200 CDI AUTOMAT VITI2008FULL

Postuar nga: 4 Dhjetor 16:43
???? - SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES-BENZ C KLAS 200 - CDI -- ELEGANCE -- VTIT 2008 - TVSH TE PAGUAR - PASQYRA TIP I RI -- SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET NGA FABRIKA -- KAMBIO AUTOMATIKE -- KLIMA AUTOMATIKE -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE -- SENSORE PARKIMI -- OPSION SHTESE . -- FENERET INTELLIGENT LIGHT - XENO BI XENO - LARJE FENERESH - BAXHA XHAMI - RADIO / CD / AUDIO - NAVIGATOR -- KM 187 000 - LIBER SHEBIMESH - NGJYRA GOLD METALIK NE RREZATIM DIELLI ESHT PERLE - TAPICERIA BEZHE HAPUR COPE - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 16 - GOMA 100% TE REJA - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - SISTEM RADIO CD PLAY - SEDILJE ELEKTRONIKE -- SHPEJTESI TEMPOMAT - PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE - CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE- MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR - EURO 4 -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -PER INFO KONTAKTO NR 0695488885 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER 0695488885

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / C 200
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Bezhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 764 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook