Nissan Pathfinder 2.5 DCi 4WD Viti 2010

Postuar nga: 4 Dhjetor 16:17
Nissan Pathfinder Motori(CC):2.5L DCi Viti Prodhimit 2010 Tipi Karburantit Nafte Transmisioni Automatike 127,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Jashtme e zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13, 0697626766

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Nissan / Pathfinder
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.5
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 586 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook