Mercedes Benz C class AMG LINE ( Super full )

Postuar nga: 3 Dhjetor 22:19
Mercedes-Benz BLUE EFFICENCY*** Viti 2015 Model 2016 MOTORR NAFTE SHUME EKONOMIK BLUETEC • Distronic System~Frenon vet kur ka makine para •Night Vision •Navigation System Maps Intelligent Light system ( Drita inteligjente qe ndjekin rrugen • 125 Mije Km •SENSORE PARKIMI ORIGJINAL MERCEDES BENZ PARA DHE PAS - Ngjyra E ZEZE Metallic - Interiori lekure E KUQE shum e vecante - Sedilet me levizje elektrike - Sedilet me ngrohje dhe me sensor peshe - Interior lights adaptive ( 3 ngjyra , BLU , verdhe dhe bardhe ) nga fabrika - Timoni lekure multifunksional - Kontroll individual i presionit te seciles gome - Suspension sportiv - Sistem alarmi kunder vjedhjes - Sports package - Parking package - Pajisjet Avantgarde - Navigator NAG2 Plus - Motorrin me 4 mundesi ecje - EKO - COMFORT - SPORT - SPORT PLUS • •sensor dritash •sensor shiu •paketa e dritave full led bixenon •Km origjinale me liber sherbimesh. •full opsione •pasqyra me palosje •makina esht ne gjendje perfekte xhenerike motorike dhe vizuale. •disqe origjinal + goma te reja letra te paguara per nje vit Nuk Ndërrohet ☎ Whatssapp ÇMIMI 28.000 Euro i padiskutueshem 4915216948619

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 28000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2015
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 6
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 644 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook