Clio Benzin/gaz Okazion!!!

Postuar nga: 3 Dhjetor 22:05
Renault Clio 1.4 16v,benzin/gaz,impjanti i gazit i montuar ne korrik te Eltoni fush kruje me 2 vjet garanci,i shenuar dhe ne leje,shum ekonomike 400 lek/100km.Makina ka gomat e reja,vaj filtra te sapo nderruara,kitin e rripit te motorrit te sapo nderruar,nuk ka asnje problem, Te gjitha letrat deri ne tetor te 2020. cmim i diskutueshem 0695872394

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1900
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Renault / Clio
 • Viti i prodhimit: 2002
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 664 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook