Vw golf 1.9 NAFT 2007 me dogan

Postuar nga: 3 Dhjetor 21:49
Volkswagen golf 1.9 NAFT viti 2007 me dogan te paguar Kamje manual, clima bi zona, NAVIGATION Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult Gjendje perfekte gati per targa NAVIGATION me dvd bluetooth usb aux telephone 355685494211

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4400
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 578 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook