Hyundai Santafe 2007 4x4 2.2 CRDI 7-Vende Automat

Postuar nga: 3 Dhjetor 21:33
Hyundai Santafe 2.2 Nafte 2007 Kambio Automatike 113.000 Km 7 Vendeshe 4x4 me Buton Sedilje Lekure, Elektrike + Ngrohje Disqe Alumini 18R me Goma 70% 4 Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike me Palosje + Rezistence Timoni Hidraulik, Lekure dhe me Komanda Bluetooth/Cd/Aux Hapje + Mbyllje Qendrore me Pult Klima Bizonale Auto Mbeshtetese Krahu Drita Mjegulle Tavan Xhami Panoramik me Hapje te Rreshqitshme nga Jashte Xhama te Zinj Para + Mbrapa te Shkruajtura ne Leje Qarkullimi Disqe Alumini 18R Vaj + Filtra te Sapo Nderruara Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte ne gjendje super si xhenerike ashtu dhe vizive!! 6 MUAJ GARANCI KAMJO + MOTORR Mundesi Blerje me Leasing 0693365909

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Hyundai / Santa Fe
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 601 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook