OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

Postuar nga: 29 Nentor 20:30
ME LETRA DHE SHERBIME TE KRYERA.. FULL OPSION..NO COMENT.. GJENDJA..SI E RE... 0674322273 WATSAP..VIBER

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Peugeot / 308
 • Viti i prodhimit: 2015
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 673 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook