Golf 5 Plus 2005

Postuar nga: 29 Nentor 20:10
Shitet Golf 5 Plus 2005 i sapo ardhur nga zvicra,makina eshte shum e mbajtur dhe ne gjendje shum te mir,1.9 nafte shum ekonomik,navigator dhe kamer nga mbrapa,xhama dhe pasqyra elektrike,sensor shiu,pilot automatik,disqe 17 goma te reja,e gatshme per cfardolloj prove!!! 0698845888

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4100
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf Plus
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 554 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Mercedes Benz E Class R Klas Cdi viti2007 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook