Mercedes Benz E Class

Postuar nga: 29 Nentor 20:04
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si brenda.Makina Ka sensore parkimi fabrike ,sensor shiu ,sensor dritash ,dritat kseno ,pasqyra me palosje ,bagazhier 6 cd.Makina i ka te gjitha funksionale asnje lloj problemi ose difekti.Sherbimet jane te kryera ne kohe me vaj ,filter vaji. Tani sapo jane nderruar vaji motorrit ,filtri vajit ,filtri naftes ,filtrat e ajrit nuk jane lene asnjehere mbasdore. Letrat sapo jane bere me siguracion deri ne tetor 2020 Konsumi i makines brenda qytetit 9.3 l/100 km autostrade jashte qytetit 5.1 l/100 km konsumi i kombinuar 6.7 l/100 km Makina sic e shihni ne foto eshte ne super gjendje mund ta shikoni dhe ta kontrolloni ku te doni! Per me shume kontakoni! Diskutushem 0695403261

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4700
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / E 270
 • Viti i prodhimit: 2003
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 275000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 604 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook