AVANTGARDE C180 /GAZ KOMPRESSOR sapo targu

Postuar nga: 27 Nentor 17:59
Mercedes benz c class Avantgarde Facelift, 2006/04 dale qarkullim 2007/maj me fatur. motorr 1.8 benzin-gaz Landi-Renzo 100% gaz, i montuar ne gjermani me fatur 1600€, 1 pronar me zero e verteton libreza....... Kilometrat origjinale 250.000 te garantuara 100% .............Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur dhe sapo targuar. .............................Zero difekte. Me sherbime sapo kryera. Boja origjinale e zeze perla asnje lyerje. Sallon Alcantara, super super ekonomik dhe i shpejt. Gomat e gjera mbrapa. 2 celesa origjinal, ............ cmimi fundit per pak dite——————————————————————————————________________________________________________Tags : ROLEX MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 E200 E220 E270 E320 E500 S320 S550 CLS CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL S GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv apartament shpi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne 0684359847

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 180
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.8
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 666 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook