CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI

Postuar nga: 27 Nentor 17:18
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI E VITIT 2005.KOMPJUTER BORDI,XHAMA TE ERRESUAR ORIGJINAL, KLIMA DIGITALE,SHERBIMET E BERA TE GJITHA.NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE DHE VIZUALE.CMIMI I DISKUTUESHEM 0692866683

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2500
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Citroen / Xsara
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 559 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook