Nisan Micra Viti.2007 Okazion

Postuar nga: 25 Nentor 19:30
??Shitet??.. Nissan Micra 1.2 benzin Kambio manual viti 19.10.2007, Kondicioer, goma te reja, .127.000 mi km origjinale te certifikuara me liber sherbimesh.. Makina esht shum e paster ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me dogan te paguar e ardhur nga zvicra .Cmimi 2750 euro diskutueshem ..Tel 0697844222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2750
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Nissan / Micra
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 609 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook