Skoda Fabia Automat Benzin Gaz

Postuar nga: 25 Nentor 19:26
Skoda Fabia Motorr 1.6 Benzin/Gaz Viti 2009 Automatike Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster.Cmimi i Duskutueshem.Mundesi Nderrimi 0698822128

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Skoda / Fabia
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 692 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook