FORD FIESTA 1.4 DIESEL

Postuar nga: 25 Nentor 19:19
SHITET FORD FIESTA 1.4 DIESEL VITI 2006 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR ME 122 MI KILOMETRA E VETA ORGJINALE MUND TI KONTROLLONI KU TE DONI NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE MAKINA DISPONON KOMPJUTER BORDI KOMANDA NE TIMON LIMIT SHPEJTESIE ME DY CELSA APJE MBYLLJE QENDRORE XHAMA TE ZI TE FABRIKES ME KONDICJONER. 0699855566

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Fiesta
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Kavaje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 574 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook