SEAT LEON 2.0 TDI 2005

Postuar nga: 25 Nentor 19:08
SEAT LEON 2.0 NAFTE,VITI 2005,KLIMATRONIK BI ZONA,KOMANDA NE TIMON,NAVIGATOR,MP3,AUX,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,SENSOR PARKIMI MBRAPA NGA FABRIKA,ME LIBER SHERBIMESH,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE 0685327861

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3400
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Seat / Leon
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 371 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Peugeot FORD FIESTA 1.4 DIESEL »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook