vw polo viti 07 1.4 benzine esapo Targuar 09.11.20

Postuar nga: 25 Nentor 18:51
vw polo viti 2007 motorr 1.4 benzine kamjo manual esapo targuar targa AA per nji vit letra paguar gjendja makines sic shihet dhe foto .per me shume info .cmimi 3000 e ipadiskutushem flm!jo ndrrime!!!! 0699828700

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Polo
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 580 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook