Volvo xc90

Postuar nga: 25 Nentor 16:40
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike, tapiceri lekure, 6+1 vende, kondicioner ne çdo zone. 0684061577

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 12700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volvo / XC90
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 561 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Shitet Smart LANCIA YPSILON 1.3 MJT 2008 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook