Shitet Renault Premium

Postuar nga: 25 Nentor 16:28
Shitet Renault Premium . Viti prodhimit 2009. Numri i gomave 315/70R22.5 . Kambio Automatike . EURO V. Mjeti eshte me dokumentacion te rregullt dhe taksa te paguara . I gatshem per cdo lloj prove . RENAULT PREMIUM 24GP K3 355682056096

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 9000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Renault / Alaskan
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 1
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 572 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook