Toyota Corolla 1.4 naft viti 2007 MANUALE.

Postuar nga: 24 Nentor 16:59
Toyota Corolla 1.4 naft viti 2007 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka disqe alumini. Gomat e reja. Abs. Esp vcs. Klima. Sensore parkimi. Ngrofje sendilesh. Xhama elektrik. Pasqyra elektrike. Etj. Japim garansi per cdo lloj prove. 0682005177

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / Corolla
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 619 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook