Vw caddy 1.9

Postuar nga: 24 Nentor 16:25
SHITET CADDY 1.9 NAFT I VITIT 2008,ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA Italia,ME DOGANE TE PAGUAR, RADIO CD BLUETOOTH PER TEL XHAMA ELEKTRIK,5 PORTA,XHAMA TE ZI ORIGJINAL,ME KONDICIONER PLUS DRITAT AUTOMAT CELES ME PULT, ,SHUME E PASTER SI NGA BRENDA ASHTU EDHE NGA JASHT,NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,GATI PER CDO LLOJ PROVE,PER ME SHUME SHUME 06952234555

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Caddy
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 545 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook