Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI Highline “FULL”

Postuar nga: 24 Nentor 16:19
Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI e sapo ardhur me dogane te paguar 233Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2006 Makina disponon Kambio Manuale 6+1Marshe Pilot Automatik (Cruise Control) Perde me buton origjinale nga fabrika sendile me ngrohje xhama te zinj dhe me refleks jeshil (antisolar)drita xenon Origjinale me vete pozicionim sipas terrenit Tapiceri gjysem lekure gjysem kamosh ngjyre bezhe Navigator i madh dhe bagazhier me6 CD Player MP3 Bluetooth telefon AUX sensore parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal 4 goma te reja michelin Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit 06982252222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Passat
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Kavaje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 372 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook