Okazion!! Mercedes Benz c220 avantgarde Automatik

Postuar nga: 24 Nentor 16:08
Shitet benz C220 avantgard,viti 2002,kambio automatike,250 mije kilometra origjinale,navi origjinal,disqe 17 inch amg origjinale nga fabrika,sensor dritash dhe shiu, Pilot automatik , tavan kamoshi , Makina ka 2 celsa. Makina esht teper e paster dhe e mbajtur , ju lutem vetem telefonata serioze , cmimi i pa diskutushem . 0677194916

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Shkoder
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 275000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 632 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook