Toyota Yaris

Postuar nga: 22 Nentor 16:41
Shes toyota yaris 1.4 nafte me kambio automatike, makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte, eshte gati per cfare do lloj prove, makina ka mbyllje me pult me komanda ne timon, makines i eshte prer dogana dhe eshte gati per tu targuar, cmimi i diskutueshem. 0694645772

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4300
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Toyota / Yaris
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 574 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook