Land rover discovery 2.7 tdv6 hse 2008 9300€

Postuar nga: 21 Nentor 21:33
Te dhenat: Shes Land Rover Discovery 3 black edition HSE, 2.7 tdv6 diesel , prodhuar ne dhjetor 2007 me 204.000 km origjinale , ngjyre e zeze perlato me Tapiceri te zez lekure napa , e Ardhur nga gjermania ne 30 gusht 2019 ,filter ipartikular Euro 4, amortizim me jastek ajri( ulje-ngritje), low range per te gjitha terrenet me special program, tavan xhami Panorama, serdile me memorje elektrike me fryeje me ajer ngrohje para dhe mbrapa , impjant muzike Herman kardon logic 7, Multimedia me radio dhe Aux personal me kufje,,Fringorifer, sensor parkimi, navigator me touch me + bagazhier+ tel+ Aux ,pilot automatik, pasqyra me palosje,,sensor shiu dhe drite, fener me larje biksenon qe kthehen sipas timonit , disqe alumini 19 me goma 60% te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra motorri vaj filtra kambio zf origjinal tamburo ferrota te gjitha me fatura, . Me dogan te paguar gati per targa 0682012320

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 9300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Land Rover / Discovery
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.7
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 524 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook