Mercedes B200CDI AVANTGARDE AUTOMAT 08

Postuar nga: 21 Nentor 21:25
Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar! 198Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 7G (7 marshe) Pilot Automatik (Cruise Control) Tapiceri Gjysem lekure gjysem alcantara Navigator sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit 0698252222

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / B 200
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Kavaje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 565 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook