VW GOLF, VITI 2005, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

Postuar nga: 21 Nentor 21:15
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11/2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, pilot automat, sensore parkimi, dy celesa etj Dokumenta te paguara. Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme... Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana 0695500905

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 630 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook