Ford Focus 1.6 naft 2008

Postuar nga: 21 Nentor 17:33
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. I ka te gjitha sherbimet e bera .Letrat te sapo paguara ne dt 24 tetor te 2020. Makina eshte e sapo targuar. Makina posedon:sistem alarmi, vajra filtra rip faze te sapo bera,goma te reja. Paster si jashte dhe brenda , drita kseno, navigator te madh origjinal me bluetooth wifi aux cd dvd me kamer origjinale, me komanda tek timoni dhe me touch. Disqet alumin titan nr 16. Makina eshte 1.6 naft. Shume ekonomike. Mund ta kontrolloni kur te deshironi . 0693217237

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Vlore
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 614 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook