Skoda Yeti 2010

Postuar nga: 19 Nentor 21:47
Skoda Yeti 1.2 Benzine,mund ta kontrolloni ku te doni ne gjendje perfekte nga ana motorike Xhenerike dhe vizuale Mundesi Nderrimi. 0699972288

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5200
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Skoda / Yeti
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 560 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook