OKAZION! C320 CDI Avantgarde, 2 pronar

Postuar nga: 19 Nentor 21:41
—C320 Cdi(nafte), Avantgarde motorr 2989cc pa takse lluksi— — Full Option— — Kambio Automat/Tronic— —Navi me palosje DVD, MP3, Aux, Celulari lidhet me bluetooth orgjinal Mercedes perdoret dhe audio per muzik— —Sedilje mershine ngjyre bezhe— — Drita bixenon automatikke; fshirese automatike; airbag; Abs, etj etj..— —Super e shpejte dhe ekonomike— —213 Mije Km origjinale deri ne 31 Korrik 2015 te gjitha Mercedes Benz me Vule— —- Goma te reja 4stinet me Disqe Amg 18inch te C-clasi te vitit 2018 me vlere 2000€—- Super ne gjendje ska nevoje per asgje 0692038349

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8790
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 320
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 597 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook