Shitet Range Rover Sport , Supercharged 4.2

Postuar nga: 19 Nentor 21:32
Shitet Range Rover Sport HST ,Motorr 4.2 Supercharged benzin, mjeti ka 390 Kuaj fuqi esht shum e shpejt, prodhuar ne 11.2008, me 218 mij km origjinale me te drejte kontrolli ku te doni me nemer shasie SALLSAA348A130136 ............................me sherbime te sapobera, ngjyre e zeze perlato me tapiceri ngjyra e zeze, Mjeti disponon te gjitha ekstrat e mundshme te Rangerit Sport pasi eshte versioni full HST si p.sh::;;;;;;;;;;; ,filter ipartikular Euro 4, amortizim me jastek ajri( ulje-ngritje), low range per te gjitha terrenet me special program, tavan xhami boxho, impjant muzike Herman kardon logic 7 , 2 celsa , DVD me bagazhier ne vete, klima automatik, sob dimerore, xhami i pare me rezistenc, sensor parkimi, Navigator + TV me touch+ bagazhier+ tel+ Aux+bluetooth ,pilot automatik, pasqyra me palosje,2 celsa,sensor shiu dhe drite, fener biksenon qe kthehen sipas timonit , xhama te zinj, tamburo brembo, disqe alumini 20 me reflektim te reja me goma te reja 90%, parakolb mbrapakolb luk 2012 , marmita inoksi , Mjeti esht eshte i sapo ardhur nga jasht , Mjetit i vendoset impjanti gazit qe i vjen 100% gaz me vler qe fillon nga 800€, ...... esht me dogan te prer dhe e sapo targuar me dat 26.09.2019 Makina esht ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi................... Cmimi i diskutushem 12200€ Tel 0696626432 0696626432

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 12190
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Land Rover / Range Rover Sport
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 4
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 4.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 759 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook