Ford Fiesta dizel 2008

Postuar nga: 19 Nentor 21:19
Ford Focus 2008 Motorr 1.6 Diesel 110 kuaj fuqi Makina eshte në gjendje super,dhe shumë ekonomike. E gatshme për cdo lloj prove Makina shitet për arsye emigrimi 0694442242

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 556 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook