Ford Mondeo SW 2.0 TDCI 2007

Postuar nga: 19 Nentor 21:14
Shitet makina Ford Mondeo SW 2.0 TDCI e sapoardhur me dokumenta te sapo paguara per nje vit. Makina eshte full opsion : Kambio manuale 6 marshe,navigator radio cd mp3,sedile lekure/kamosh me ngrohje,fener me lupo,xhama pasqyra elektrike,ndezje start/stop,dy celesa,abs,esp,10 airbag,disqe alumini 18” me goma te reja,sensore parkimi,bluetooth system etj. Ne libreze eshte qershor 2007 por esht modeli qe ka dal ne 2008. Makina eshte shume e paster,shume komode dhe ekonomike,ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe dhe ska nevoj per asnje gje.Makina shitet per arsye emigrimi.Cmimi 5600 euro i diskutueshem. Cel:0682090377

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5400
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Ford / Mondeo
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 675 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook