FORD FIESTA 1.6 DIZEL 2010

Postuar nga: 17 Nentor 18:31
?FIESTA 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR NGA ??ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT FUNDI 2010 NE SUPER GJENDJE FAMILJARE TEPER EKONOMIKE PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE N?0694470000 SI DHE UTCAP ?0663009009 0696982288

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4299
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Fiesta
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Lezhe
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 581 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook