SHES MERCEDEZ SUPER GJENDJE

Postuar nga: 15 Nentor 19:26
Shes mercedezin ne spuer gjendje me te gjitha sherbimet e bera goma te reja dimrit dhe te veres vaj e filtra te nderruara te 2 baterit e nerruara dhe sherbimet gjenerike te bera te gjitha 0694277892

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / E 270
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Kukes
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 275000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 540 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook