Makina me qera 7 dhe 8 vende Automat dhe manual

Postuar nga: 13 Nentor 18:36
Benz Vito 8 vende Automatike motor 220 , Toyota Corolla Verso manual nafte etj. Makinat jepen per 3 dite si afat minimal, cmimet fillojne nga 29 euro ne varesi te kohezgjatjes se perdorimit. 0674731569 0683622225

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 29
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / 170
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 5000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 1133 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook