Mazda 6 Automat 2006 benzin +gaz

Postuar nga: 13 Nentor 18:31
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin +gaz Kamje Automat TIP tonic Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu Drita automatike kseno 0685494211

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mazda / 6
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 546 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook