TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 MANUAL

Postuar nga: 12 Nentor 16:56
Toyota Yaris 1.4 Naft Manula me 6+1 Marshe.sapo ardhur nga gjermania. me dogane te paguar. Shum e paster. Si Brenda dhe jashet 0688524567

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5400
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / Yaris
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 552 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook