Ford focus 1.6 benzin 2009 me dogan Zvicra

Postuar nga: 11 Nentor 21:08
Ford focus 1.6 benzin 2009 Zvicra me dogan te paguar Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth Gjendje perfekte gati per targa Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz 355685494211

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 612 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook