Toyota RAV 4

Postuar nga: 11 Nentor 20:19
Shitet Toyota RAV 4 viti 2004 nafte super gjendje nuk ka asnje problem ose difekt ,makines sapo jane bere sherbimet vaji motorrit ,filtrat e vajit ,ajrit ,naftes. Makine eshte mbajtur shume mire nga une personalisht ,nuk jane lene asnjehere mbasdore sherbimet. Makina eshte akull e re si jashte dhe brenda! Per me shume kontakoni! 0695403261 Diskutushem

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4750
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Toyota / RAV4
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 614 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « KIA K3-2015-1.6 NAFTE/AUTOMAT Makina Me Qera »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook