VW / Golf 5 / Automat / F1 Diezel /Look GTI

Postuar nga: 5 Nentor 20:07
• Golf 5 • Viti Dhjetor 2005 • Look Gti • Bi-xenon • Kambio Automatike DSG 6+1 Marshe • Marshe F1 (ne timon) • Klima Automatike 2 Zona • Kilometra Orgjinale Mund Ta Kontrolloni • Bagazhier CD + Radio CD te Golf 6 • Me dy pal xhama (pervec te parit) Te bardhe dhe te zi • Konsumi :* 4.3-4.8 Litra jasht qyteti * 8-9 Litra qytet 0686278480

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 594 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook